مجموعه آرتاووس شما را به خرید بهترین محصولات صنایع دستی شفال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اینترنتی انواع ظروف سفالی هفت سین

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروشگاه اینترنتی ظروف هفت سینخرید و فروش ظروف سفالی هفت سینفروش عمده جدید ترین و به روز ترین ظروف سفالی هفت سینقیمت تولیدی ظروف سفالی هفت سینکارگاه های تولیدی ظروف سفالی هفت سین

سفال که از گل و خاک رس تهیه می شود، از محبوبیت ویژه ای در میان مردم برخورد دار است. در گذشته، از سفال برای ساخت ظروف استفاده می کردند. کم کم با رشد صنعت، جای سفال را ظروف فلزی مانند روی، مس و … گرفت. اما پس از گذشت سال ها، باز هم سفال به شیوه های گوناگون وارد زندگی مردم شده است. اکنون سفال را می توان به عنوان گلدان، ظرف و کالاهای تزیینی استفاده کرد که به زیبایی خانه و محل های مورد نظر می افزاید. در ایران، چندی است که بیشتر کاربرد تزیینی پیدا کرده است، اگر چه ظروف این محصول مانند بشقاب سفالی خام، دیگ های پخت آبگوشت و … در بازار به فروش می رسد. انواع گوناگون دیگر کالاهایی که با سفال ساخته شدن در بازار موجود است از جمله ظروف سفالي هفت سين. خرید اینترنتی ظروف سفالی هفت سین، مانند سایر محصولات سفالی در بازار امکان پذیر است و بازار این نوع محصول، بیشتر نزدیکی های سال نو گرم می شود و به وفور در دسترس خریداران قرار می گیرد. آیین سفره هفت حتی برای بسیاری از خارجیان جالب است و برخی برای معرفی آن خواسته اند معادل هایی پیدا کنند. هفت سین به انگلیسی هم ترجمه شده در دسترس مشتاقان انلگیسی زبان قرار گرفته است. 

خرید اینترنتی انواع ظروف سفالی هفت سین

فروشگاه اینترنتی ظروف هفت سین

فروشگاه اینترنتی ظروف هفت سینیکی از فروشگاه های اینترنتی ظروف هفت سین، ديجي كالا است. با مراجعه به این فروشگاه بزرگ آنلاین، می توانید انواع و اقسام ظروف هفت سین را مشاهده کنید و اقدام به خرید نمایید. در کنار این وب سایت، فروشگاه های آنلاین متعددی در این عرصه فعالیت می کنند که با جستجویی ساده، می توان به این سایت های سر زد و کالاهای به فروش گذاشته را با یکدیگر مقایسه نمود و بهترین محصول را خریداری کرد. از جمله سایت های اینترنتی دیگر می توان به سفال استور اشاره کرد. این فروشگاه آنلاین، هفت سین های خام سرامیکی و سفالی به فروش می رساند. 

خرید و فروش ظروف سفالی هفت سین

خرید و فروش ظروف سفالی هفت سینچیدمان هفت سین با ظروف سفالی، یکی از سنت های اصیل ایرانی ها است. این رسم از زمان های دور بوده و هم چنان پابرجا می باشد. ظروف هفت سین دارای طرح ها و رنگ های گوناگونی است. همچنین خرید اینترنتی ظروف سفالی هفت سین، هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری میسر است. با سر زدن به فروشگاه های سفال فروشی و همچنین فروشگاه های آنلاین، می توان مرغوب ترین و زیباترین ظروف هفت سین سفالی را خریداری کرد. 

فروش عمده جدید ترین و به روز ترین ظروف سفالی هفت سین

فروش عمده جدید ترین و به روز ترین ظروف سفالی هفت سینفروش عمده جدیدترین و به روز ترین ظروف سفالی هفت سین، در فروشگاه های اینترنتی مقدور می باشد. همچنین بازارهای گوناگونی در سراسر ایران وجود دارند که این ظروف سفالی را چه به صورت خام و چه به صورت منقوش، به فروش می رسانند. در هر شهری که باشید قادر هستید با مراجعه به فروشگاه ها چه حضوری و چه غیر حضوری خرید خود را انجام دهید. برای نمونه آدرس بازار سفال خام تهران را با سر زدن در اینترنت می توان پیدا نمود. 

قیمت تولیدی ظروف سفالی هفت سین

قیمت تولیدی ظروف سفالی هفت سینقیمت تولیدی ظروف سفالی هفت سین در بازار و فروشگاه های اینترنتی متفاوت است. برای خرید این نمونه از ظروف، به وب سایت ها نگاهی بیندازید. در زیر چند طرح با قیمت های شان را برای تان می آوریم: 

ظروف هفت سین لعاب برجسته، قیمت: ۳۲۹۰۰۰ تومان 

ظروف هفت سین بزرگ طرح دریای خزر، قیمت: ۲۳۹۰۰۰ تومان 

ظروف هفت سین هشت پر ختایی، قیمت: ۸۹۰۰۰ تومان 

ظروف هفت سین نخل ساسانی، قیمت: ۷۹۰۰۰ تومان 

ظروف هفت سین طرح انار، قیمت: ۶۹۰۰۰ تومان 

کارگاه های تولیدی ظروف سفالی هفت سین

کارگاه های تولیدی ظروف سفالی هفت سینکارگاه های متعددی در سراسر ایران وجود دارند که کارشان تولید ظروف سفالی است. این کارگاه های در کنار ظروف دیگری که وارد بازار می کنند، ظروف سفالی هفت سین را نیز تولید و پخش می نمایند. با مراجعه به وب سایت های گوناگون، می توان این کارگاه های تولیدی را در شهری که زندگی می نماییم، پیدا کنیم. 

اعصم عبداللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرتاووس شما را به خرید بهترین محصولات صنایع دستی شفال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید