مشاوره و سفارش

صنایع دستی آرتاووس

شرکت صنایع دستی آرتاووس با بهره گیری از بهترین اساتید و سفالگران مشهور و همچنین استفاده از تکنولوژی و دانش روز دنیا توانسته است گامی بزرگ در این عرصه مهم بردارد .

فروش سفال میناکاری در تهران
خرید اینترنتی سفال میبد یزد

سفال

سفال توسط فردی هنرمند به نام سفالگر و با استفاده از چرخ های مخصوص سفالگری تهیه و ساخته می شود . امروزه به دلیل سفارش های عمده و تعداد بالا از روشهای نوین هم استفاده میشود که از آن جمله می توان به روش های ریختگی معروف به قالبی یا دوغابی و یا روش استفاده از دستگاه فرمینگ معروف به پرسی اشاره نمود .

صنایع دستی سفال

یکی از مهم ترین قسمت های ساخت سفال و محصولاتی از این دست به انتخاب مواد اولیه یا همان خاک و گِل بر می گردد .
خاک رس و خاک کائولن دو مورد از ملزومات تولید سفال و سرامیک و پرسلان می باشند که بسته به نوع روش ساخت ( سنتی یا صنعتی ) انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرند.

ظروف تزئینی مینا کاری

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
صنایع دستی سفال-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه آرتاووس

۰۹۱۲۷۸۶۷۶۵۹ : ۰۹۱۲۰۹۴۹۷۸۹

پاسخگویی واتساپ

۰۹۱۲۰۹۴۹۷۸۹

ایمیل

info@artavoos.ir

درباره ما :

شرکت آرتاووس از آغاز، سعی بر تولید محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با تولیدات روز دنیا را داشته است . به همین جهت با استفاده از بهترین هنرمندان و استادان صنایع دستی ایران کوشیده است تا کیفیت محصولات خود را که شامل سفال ، سرامیک و پرسلان می باشد همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با صنایع دستی اصیل ایرانی افزایش دهد.
در تولیدات شرکت صنایع دستی آرتاووس نکته ایجاد آرامش خاطر و اطمینان در مصرف کننده مد نظر قرار داده شده است به همین دلیل مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات انتخاب گردیده است.
این مجموعه با استفاده و بهره گیری از هنرمندان و استادان مجرب و کار آزموده تلاش می نماید تا خدماتی تخصصی همراه با عرضه محصولات با کیفیت به سایر مجموعه های فعال در حوزه صنایع دستی ارائه دهد و گامی مؤثر در راستای تحقق اهداف عالی بردارد.

مدیر عامل مجموعه آرتاووس

اعصم عبداللهی

Call Now Buttonتماس بگیرید